Rrëmbehet një femër në Ferizaj, arrestohet i dyshuari

Një i dyshuar në Ferizaj kishte futur me forcë një femër në veturën e tij.

Sipas Policisë i njëjti gjatë rrugës dyshohet se e kishte goditur disa herë atë.

I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Kategoritë
LajmeVendi

Të ngjajshmet