Reagon Kryetari Haskuka pas incidentit në Zhur ku humbi jetën një Policë

Me shqetësim të thellë u informova nga komandanti rajonal i Policisë që gjatë një operacioni të policisë në Zhur, një zyrtar policor ka humbur jetën në detyrë dhe dy të tjerë janë lënduar.

Shpreh ngushëllimet e mia të sinqerta familjarëve dhe Policisë së Kosovës për kolegun e rënë në detyrë, lutem për shërim të shpejtë të policëve të lënduar.

Kategoritë
LajmeVendi

Të ngjajshmet