Rama takon Princin e Arabisë Saudite

Kryeministri shqiptar, Edi Rama po zhvillon një vizitë në Riad të Arabisë Saudite, ku është takuar me Princin e Kurorës, Muhammed Bin Salman.

Lajmi është bërë i ditur nga vetë kryeministri Rama, i cili ka ndarë edhe disa fotografi nga takimi.

“Në Riad, me Princin e Kurorës, Muhammed Bin Salman, për të diskutuar mbi ecurinë e përgatitjeve të disa investimeve të rëndësishme në turizëm, infrastrukturë dhe kulturë”, tha Kryeministri Rama./ATSH/

Kategoritë
BotaLajmeRajoni

Të ngjajshmet