Rama ironizon “Balerinat e PD”! (Video)

Nuk kanë të ndalur video-montazhet ironike të kryeministri Edi Rama për kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim Basha dhe paraardhësin e tij Sali Berisha.

Pasi i shfaqi në “momente relaksi” dhe për Halloween, tashmë kreu i ekzekutivit ka animuar një videoklip të Meghan Trainor, duke vendosur fytyrat e Bashës dhe Berishës në vend të këngëtares dhe balerinave.

View this post on Instagram

😂😂😂

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on

Në video nuk mungojnë as përfaqësues të tjerë të PS, si Edi Paloka dhe Arben Ristani.

Kategoritë
FunTë ndryshme

Të ngjajshmet