Qytetari pyet Thaçin: Trego kush e ka varë Ahmet Krasniqin

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi është ndërprerë sot nga një qytetare gjatë akademisë për kolonel Ahmet Krasniqi dhe dëshmorin Qazim Jakupi.

Ai pyeti presidentin Thaçi se kush e ka vrarë Ahmet Krasniqin.

Ndryshe, sot në mesditë ishte organizuar një akademi përkujtimore për 20 vjetorin e rënies dhe rivarrimit të dëshmorëve të kombit, hero i Kosovës kolonel Ahmet Krasniqi dhe Qazim Jakupi.

Kategoritë
LajmeVendi

Të ngjajshmet