Qesharake, i piri futet për t’i ndarë demat që dyluftojnë, por… (Video)

Një video amatore ka marrë shumë pëlqime dhe reagime në rrjetet sociale – shkruan Gazeta e Re.

Në të shihet se si një person i dehur futet ndërmjet dy demave që ishin duke luftuar, me gjasë për t’i ndarë, por e pëson keq. Për më shumë shihni videon:

Kategoritë
FunTë ndryshme

Të ngjajshmet