PSD-ja me aksion simbolik kundër Speciales: E skaduar dhe ilegale

Partia Socialdemokrate përmes një aksioni simbolik para zyrave të EULEX-it ka kundërshtuar Gjykatën Speciale

Kategoritë
LajmeVendi

Të ngjajshmet