Prizren: Raportohet për një polic i vrarë dhe dy të plagosur

Para pak çastesh ka ndodhur një incident i rëndë në Zhur, ku si pasojë dyshohet se ka humbur jetën një polic dhe dy të tjerë janë plagosur.

Lajmin për Televizionin e Prizrenit e konfirmuar zëdhënësi i DRP në Prizren, Shaban Osmanollaj.

Pas pak ju informojmë më detajisht nga vendi i ngjarjes ku ka ndodhur inicidenti i tmerrshëm.

Lajmi i fundit: INCIDENT I RËNDË NË ZHUR, DYSHOHET PËR NJË POLIC TË VRARË

Lajmi i fundit: INCIDENT I RËNDË NË ZHUR, DYSHOHET PËR NJË POLIC TË VRARËPara pak çastesh ka ndodhur një incident i rëndë në Zhur, ku si pasojë dyshohet se ka humbur jetën një polic dhe dy të tjerë janë plagosur. Lajmin na e ka konfirmuar zëdhënësi i DRP në Prizren, Shaban Osmanollaj. Pas pak ju informojmë më detajisht nga vendi i ngjarjes ku ka ndodhur inicidenti i tmerrshëm.

Publiée par Televizioni Prizrenit sur Mardi 28 janvier 2020

Kategoritë
LajmeVendi

Të ngjajshmet