Prishtinë – Ia djegin veturën

Persona ende të panjohur për policinë ia kanë vënë zjarrin një veture me targa vendore në lagjen “Emshir” në Prishtinë.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe zjarrfikësit të cilët e kanë shuar zjarrin.

Vetura është pronë e një mashkulli të kombësisë shqiptare. Rasti ka ndodhur dje në ora 15.15, raporton Policia e Kosovës.

Kategoritë
LajmeLajmet KryesoreVendi

Të ngjajshmet