Prishtina përfshihet nga një stuhi ere e shiu

Pasditja e së shtunës pothuajse në të gjithë territorin e vendit është shoqëruar me reshje të mëdha shiu e erëra të forta.

Përveç Mitrovicës e Vushtrrisë,  edhe Prishtina është përfshirë nga erëra të forta dhe reshje të mëdha shiu.

Meteorologët gjatë ditës së djeshme kishin paralajmëruar rënie të temperaturave dhe reshje të mëdha shiu.

 

Kategoritë
LajmeVendi

Të ngjajshmet