Poston në Instagram pistoletën, arrestohet i mituri

Një i mitur është arrestuar në Fushë Kosovë, pasi që në rrjetin social “Instagram” kishte postuar fotografi duke ekspozuar një pistoletë, 50 fishekë, një thikë dhe një boks të metalit.

Fotografit janë bërë në objektet e shkollës së mesme, pasi që i dyshuari është nxënës i kësaj shkolle. Me vendim të prokurorit pas intervistimit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Kategoritë
LajmeVendi

Të ngjajshmet