Postojnë foto me armë në Facebook, arrestohen

Janë ndaluar dy të dyshuar në Rahovec, pasi që të njëjtit në rrjetin social Facebook kanë postuar foto me armë.

Nga të dyshuarit janë konfiskuar një pushkë gjuetie e kalibrit 12 mm dhe një karabinë e kalibrit 7.62 mm.

Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

Rasti ka ndodhur pasditen e djeshme.

Kategoritë
LajmeVendi

Të ngjajshmet