Policia zvicerane arreston dhunshëm emigrantin kosovar para familjes së tij (Video)

Policia zvicerane kishin shkuar në derë të një shqiptari nga Kosova për një arsyeje të panjohur.

Në videon e mëposhtme kosovari shihet teksa debaton ashpër me një nga policët zviceran ku tenton të tregoj shqetësimin që e ka.

Më vonë, Polici vendos ta ndal shqiptarin, dhe kjo duket sikur arrestim i dhunshëm para syve të familjes.

Në video duket se si policia zvicerane përdor forcë të tepërt ndaj tij

Për më shumë ndiqeni videon:

Kategoritë
DIASPORALajme

Të ngjajshmet