Policia raporton për vdekjen në hotel të shtetasit malazez

Policia raporton se në një hotel është gjetur pa shenja jete një mashkull, shtetas i Malit të Zi.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante dhe ekipi mjekësor i cili ka konstatuar vdekjen e viktimës.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Kategoritë
LajmeVendi

Të ngjajshmet