Policia: Procesi i votimit në Anamoravë pa incidente

Zëdhënësi i Policisë për rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani ka thënë për Klan Kosova përmes telefonit se deri me tani nuk është shënuar asnjë incident që ndërlidhet me procesi zgjedhor në territorin e Anamoravës.

Hashani ka shtuar se në secilën qendër votimi ka prezencë të policisë të cilët i raportojnë komandës cdo një orë dhe deri me tani nuk ka asnjë incident, njofton Klan Kosova.

Kategoritë
LajmeVendiZgjedhjet Lokale 2017

Të ngjajshmet