Përplasen dy tragete në portin e Durrësit

Dy tragete janë përplasur në portin e Durrësit mbrëmjen e sotme (26 shkurt) si pasojë e erërave të forta dhe motit të keq.

Fatmirësisht nuk kishte të lënduar në njerëz dhe as dëme materiale.

Tragetet ishin të linjës Durrës-Bari dhe Durrës-Ankona.

Kategoritë
LajmeRajoni

Të ngjajshmet