Përfundon takimi Kurti-Mustafa, Konjufca: Nuk ka marrëveshje…

Para pak minutash ka përfunduar takimi mes Albin Kurtit dhe Isa Mustafës, raporton Gazeta e Re.

Sipas prononcimit të deputetit Glauk Konjufca, edhe pas këtij takimi nuk është arritur një marrëveshje konkrete.

Ai para kamerave tha se takimet do të vazhdojnë dhe se ende nuk ka një marrëveshje konkrete.

Kategoritë
LajmeLajmet KryesoreVendi

Të ngjajshmet