Përfundon pjesa e parë, Liverpool përmbys gjithçka

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes Liverpool – Newcastle.

Ani pse ishin në disavantazh djelmoshat e Jurgen Klopp kanë arritur ta përmbysin rezultatin duke shkuar në pushim me epërsi 2:1.

Mysafirët befasuan Liverpoolin qysh në minutën e 7-të të ndeshjes me golin e shënuar nga Ëillems.

Ndërsa më pas në skenë doli Mane i cili shënoi dy gola, njërin në minutën e 28-të të ndeshjes dhe më pas në minutën e 40 për rezultatin final të pjesës së par

Kategoritë
Sport

Të ngjajshmet