Pasi u diskredituan, krerët e shtetit publikojnë fotot nga jahti (Foto)

Presidenti Hashim Thaçi po pushon në bregdetin shqiptar në shoqërinë e zëvendëskryeministrit Behgjet Pacolli dhe gazetarit Baton Haxhiu.

Fotot nga dreka e krerëve të shtetit në Shëngjin i ka publikuar Ministri i Jashtëm Pacolli në Facebook.

“Drekë e këndshme në Shëngjin me Presidentin e RK Hashim Thaqin”, shkruan Pacolli duke publikuar dy fotografi.

Kategoritë
LajmeLajmet KryesoreVendi

Të ngjajshmet