“Pas 9 minutash ndodhi tragjedia”, avokati shqiptar që i shpëtoi tragjedisë në Genova

Avokatin shqiptar Saimir Vishaj e kanë ndarë vetëm nëntë minuta nga tragjedia e Genova. Në një postim në Facebook avokati i njohur falenderon Zotin.

“Faleminderit Zoti im, mbas 9 minutash ndodhi tragjedia këtu në Genova”, shkruan Vishaj.

Ura Morandi u shemb rreth mesditës duke shkaktuar viktima dhe mjaft të plagosur.

Kategoritë
DIASPORALajme

Të ngjajshmet