Nuk do ta besoni, zbulohet binjakja e Donald Trumpit (Foto)

Gazetarja spanjolle, Paula Vazquez ka zbuluar një personazh që ngjan shumë me presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump.

Siç mund ta shikoni edhe nga fotografia një fshatare e moshuar (64) në Spanjë çuditi reporteren gjatë kohës që kjo e fundit po punonte mbi një artikull për fermerët dhe dëmshpërblimet.

Newsweek shkruan se ajo foli me Dolores Leis Antelo, e cila jeton në një fermë në Cabana de Bergantinos. Gazetarja i bëri një foto dhe e postoi në Instagram ku më pas fotoja e saj bëri xhiron e rrjetit-social, transmeton Gazeat e Re.

Kategoritë
KurioziteteTë ndryshme

Të ngjajshmet