Ngjarje e tmerrshme në Gjakovë, kjo i ndodhi një familje në mes të natës

Dy vetura iu vodhën familjes Karaqi nga Dobridoli i Gjakovës në natën mes të hënës dhe të martës.

Dy veturat, njëra e tipit Audi A4 e tjetra pik-ap Kedi dhe mjetet e punës që gjendeshin në pikap kapin vlerën deri në 20 mijë euro, njofton Klan Kosova.

Policia ka konfirmuar rastin, ndërsa familja Karaqi thotë se është hera e parë që iu ndodh një rast i tillë ndonëse nuk kanë armiqësi e as borxh me dikë.

Kategoritë
LajmeVendi

Të ngjajshmet