Neymar në Juventus?

E ardhmja e yllit të PSG-së, Neymar nuk po dihet.

Babai i futbollistit është takuar me drejtuesin sportiv të Juventusit, Fabio Paratici në Torino, transmeton KosovaPress.

Braziliani po kërkon një largim nga PSG dhe ka pasur disa spekulime që ai mund të rikthehet në “Camp Nou”.

Juventusi nëse i bën ndonjë ofertë brazilianit ka shumë mundësi që ai të pranojë sepse vet lojtari ka kërkuar largimin nga “Parku i Princave”.

Kategoritë
Sport

Të ngjajshmet