Neymar kohën e pandemisë kalon në karantinën luksoze

Ylli brazilian i PSG-së kalon ditë të bukura në Karantinë, ai është vetëizoluar në shtëpinë luksoze të tij me vlerë 7 milionësh transmeton Gazeta e Re

Pasi pezullimit të kampionatëve Neymar kalon ditë të bukura në shtëpinë e tij luksoze me vlerë 7 milion paund që kishte blerë në vitin 2016.

Shtëpia luksoze ka edhe pistën e helikopterit, fushën e futbollit, fushën e tenisit, saunë, banjë, xhakuzi dhe sallonë masazhesh ku Neymar me miqtë e tij kalon ditë të shkëlqyera bashkë me miqtë e tij.

Kategoritë
Sport

Të ngjajshmet