Në Spanjë janë të sigurt: Griezman pasuesi i Ronaldos te Juventus

“Don Balon” nuk ka dyshime: Antoine Griezman do të lerë shumë shpejt Barcelonën.

Francezi nuk është aspak i lumtur në Katalonjë teksa marrëdhëniet e tij me Leo Mesin dhe trajnerin Setien nuk janë aspak të mira.

Prestigjozja spanjolle raporton se Griezman do të largohet drejt Torinos për të marrë vendin e Kristiano Ronaldos.

Transferimi i tij mund të ndodhë që në këtë merkato, por gjasat janë më të mëdha verën e ardhshme.

Kategoritë
Sport

Të ngjajshmet