Në Shqipëri, tre të vdekur e 288 raste pozitive me COVID-19

Në 24 orët e fundit, në Shqipëri janë shënuar tre të vdekur si pasojë e COVID-19 si dhe 288 raste pozitive.

Kjo është bërë e ditur të hënën nga Ministria e Shëndetësisë e Shqipërisë.

Me këtë, numri i të vdekurve ka arritur në 480, kurse i të prekurve me COVID-19 në 19.445, ka bërë të ditur Tch.

Kategoritë
LajmeRajoni

Të ngjajshmet