Ndodh edhe kjo në Kosovë! Babai shkon për të shpëtuar vajzën nga dora e të dashurit të saj, arrestohet

Policia e Kosovës ka arrestuar një person dy ditë më parë në Dragash, pasi që i njëjti ka marrë vajzën nga aty ku bashkëjetonte me një person, sipas policisë së Kosovës akti i babait ishte kundër vullnetit të saj.

Babi i vajzës është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje

Kategoritë
LajmeVendi

Të ngjajshmet