Mysafirët nga Dubai “çmendin” me bakshishin që e lanë në dasmën e kosovarit (Video)

Në dasmën e Kosovarit identiteti i të cilit nuk është bërë i ditur, ishin prezent edhe disa mysafir arabë nga Dubai, shkruan Gazeta e Re.

Sipas një lexuesi të gazetës, I.A i cili po ashtu ishte prezent në dasmën e zhvilluar para disa dite rrëfej se shokët e dhëndrit nga Dubai gjatë valles së tij me familje lanë një bakshish shuma e te cilit ishte marramendëse. Ata shkrepen rreth 5 mijë e 500 € (5500 euro) për dhëndrin dhe nusen, gjë e cila shkaktoi befasi tek mysafiret e tjerë.

Në fillim të videos e me poshtëm ndërmjet sekondave 20 – 50 mund të shihet një pjese e skenës ku arabet filluan me “ritualin e bakshishave”.

Publié par Keka Asllani sur mardi 29 août 2017

Kategoritë
FunTë ndryshme

Të ngjajshmet