Munishi para ndeshjes ndaj Prishtinës: Respekt gjithkujt, veresi askujt

Trajneri i Ballkanit, Ismet Munishi përmes një statusi ka reaguar para finales me Prishtinën në kuadër të “Digitalb Kupës”.

Ai ka shkruar se skuadra e tij është e gatshme dhe e fortë dhe shpreson që zoti të ju jap atë që e kanë merituar, shkruan KosovaPress.

“Respekt gjithkujt, veresi askujt”, ka shkruar ndër të tjera Munishi në postimin e tij.

Kategoritë
LajmeSport