Mozzik dhe Loredana braktisin Zvicrën: Kapen ‘mat’ në aeroport

Lajm kryesor i ditës së djeshme ishte skandali i Loredanës.

E dashura e Mozzik dyshohet se mashtroi çiftin zviceran duke i marrë rreth 1 milion franga zvicerane.

Ajo u mor në pyetje nga policia në Zvicër ndërkaq u liruar pas disa orëve.

Ballkani.info mëson se Loredana e shoqëruar nga bashkëshorti i saj Mozzik edhe pak nisen për të arritur në aeroportin ndërkombëtar “Adem Jashari”.

Janë siguruar foto nga aeroporti i Bazelit ku shihet qifti i shumë përfolur ditëve të fundit me dyshimin për keqpërdorim.

Kategoritë
DIASPORALajme

Të ngjajshmet