Momenti kur tërmeti shkund ‘Opinion’, ja reagimi i Blendi Fevziut

Një tërmet me magnitudë 4.9 ballë dhe thellësi 7 km,  me epiqendër 3 kilometër në veri të fshatit Bubq, është regjistruar mbrëmjen e sotme.

Lëkundjet e forta kanë shkaktuar panik tek qytetarët në Tiranë e Durrës duke i nxjerrë ata jashtë banese.

Ndërkohë, në momentin e lëkundjeve, gazetari Blendi Fevziu ka qenë në studion e “Opinion’ me një panel të ftuarish duke regjistruar një emision.

Edhe mes tyre ka pasur panik në sekondat e tërmetit, ndërsa Fevziu është përpjekur t’i qetësojë.

Kur termeti te kap ne studio

Publiée par Blendi Fevziu sur Mardi 28 janvier 2020

Kategoritë
LajmeRajoni

Të ngjajshmet