Mike Tyson shqetësoi fansat me sjelljen e tij gjatë një paraqitje në emisionin drejtpërdrejt

Mike Tyson shqetësoi të gjithë fansat e tij gjatë një paraqitje të ftuar drejtpërdrejt në shfaqjen e njohur britanike Good Morning Britani në ITV.

Tyson po njoftonte luftën e tij kundër Roy Jones Junior të planifikuar për 28 nëntor, por boksieri legjendar mezi foli.

54-vjeçari tha se po kthehej në ring për arsye humanitare dhe se ai mund të duronte një ndeshje boksi në dekadën e gjashtë të jetës së tij, por ishte e dukshme që ai fliste shumë ngadalë, dhe në një moment koka u përkul gjatë pyetjes.

Fansat e tij menjëherë filluan një debat në mediat sociale nëse Tyson konsumoi marijuanë para shfaqjes apo nëse intervista ishte në orët e para të mëngjesit me kohën amerikane.

Kategoritë
BotaLajme

Të ngjajshmet