Meryem Uzerli e njohur si ”Hurem Sulltan” pranoi ftesën për filmin e Hollywood-it

Meryem Uzerli, e cila fitoi zemrat e turqve me karakterin e saj të Hurrem Sultan në serialin “Muhtesem Yuzyil” , u ftua në Los Angeles nga Al Pacino, emri gjigant i Hollywood, për të diskutuar një projekt të ri filmi

Sidoqoftë, aktorja e cila deklaroi se ishte shtatzënë për fëmijën e saj të dytë, e shtyu ftesën. Uzerli do të fluturojë për në Amerikë një muaj pas lindjes në dhjetor dhe do të takohet me aktorin fituese të Oskarit.

Meryem Uzerli, e cila është e famshme në të gjithë botën me karakterin e saj “Hürrem” në serialin televiziv “Muhtesem Yuzyil”, tërheq gjithashtu vëmendje edhe në Amerikë./Gazetaere

Kategoritë
BotaKulturëLajme

Të ngjajshmet