Mblidhet Kryesia e LDK-së, pritet të caktohet data për zgjedhjen e kryetarit

Kryesia e LDK-së është mbledhur për të caktuar datën e zgjedhjes së kryetarit të kësaj partie, raporton Ekonomia Online.

Në këtë mbledhje janë të pranishëm kryeministri në detyrë Avdullah Hoti, ministri në detyrë i Bujqësisë, Besian Mustafa, ministrja në detyrë e Kulturës, Vlora Dumoshi, si dhe ministri në detyrë i Mbrojtjes Anton Quni.

Po ashtu në këtë mbledhje është parë dhe Agim Veliu.

Kategoritë
LajmeVendi