Lushtaku: Vetëm drejtësi kemi kërkuar deri më tani, asgjë tjetër (Foto)

Sami Lushtaku i sa po liruar nga burgu tha se vetëm drejtësi kanë kërkuar deri më tani dhe asgjë tjetër.

Ai theksoi se po del nga një burg dhe po hynë në një tjetër, duke mos sqaruar shumë për shkak se ishte edhe i emocianuar.

Kurse Arianit Koci avokat, tha se ka qenë një vendim i drejt dhe Lushtaku lirohet nga të gjitha akuzat. /kp/

 

Kategoritë
LajmeLajmet KryesoreVendi

Të ngjajshmet