Loriana nuk kalon nënkampionen e botës, mbetet në garë për të bronztën

​Loriana Kuka nuk arriti të kalojë nënkampionen e botës dhe dy herë nënkampionen e Evropës, Guusje Stenhuis.

Ajo u mposht me Ippon nga holandezja.

Loriana vazhdon garën për medaljen e bronztë përmes repesazhit

Kategoritë
Sport

Të ngjajshmet