Kurti: Nëse nuk ka marrëveshje me LDK-në, do të shkojmë në zgjedhje

Kryetar i Lëvizjes Vetëvendosje dhe kandidati i kësaj partie për kryeministër, Albin Kurti ka deklaruar se nëse nuk ka marrëveshje me LDK-në për krijimin e koalicionit qeverisës, do të shkojnë në zgjedhje.

Kategoritë
LajmeVendi

Të ngjajshmet