Kur Dua Lipa kërcen valle (Video)

Dy këngëtaret të njohura, Dua Lipa dhe Bebe Rexha janë edhe mike të ngushta.

Mbrëmë u mbajt gala e “MTV Europe Music Awards” në Bilbao, ku ishin të nominuara edhe dy këngëtaret me famë botërore, Dua Lipa dhe Bebe Rexha.

Pas asaj mbrëmje të rëndësishme, Dua u pa në dhomën e hotelit të këngëtares së njohur, Bebe Rexha dhe kjo u përcoll me argëtim pa fund! Madje, në një video u panë Dua dhe Bebe teksa vallëzonin në valle dhe dukeshin mjaft të lumtura. Për me tepër shikojeni videon.

Kategoritë
FunTë ndryshme

Të ngjajshmet