KQZ: Rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve brenda kësaj jave

Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve ka nisur numërimi i votave me kusht që janë rreth 25 mijë.

Zëdhënësi i KQZ-së Valmir Elezi, tha se pas numërimit të këtyre votave me kusht dhe përfundimit të procedurave të tjera, KQZ do të dalë me rezultate përfundimtare.

Sipas tij, kjo pritet të bëhet gjatë kësaj jave/I.Shabani/

Kategoritë
LajmeVendiZgjedhjet Parlamentare 2017

Të ngjajshmet