Kosova përballë Bosnjës

Kosova U-17 nuk e ka nisur mirë Kampionatin Ballkanik në volejboll në konkurencën e femrave.

Vashat e Kosovës janë mposhtur nga Greqia dhe nga Turqia ndërsa sot e zhvillojnë ndeshjen e tretë ndaj Bosnjës për plasmanin përfundimtar, shkruan Indeksonline.

Ndeshja zhvillohet me fillim në ora, 12:30.
Në garën që po mbahet në qytetin Lukavac të Bosnje e Hercegovinës përveq Kosovës po marrin pjesë edhe 9 shtete tjera ballkanike./Indeksonline/

Kategoritë
Sport

Të ngjajshmet