Konferenca e PDK-së (Drejtpërdrejt)

Partia Demokratike e Kosovës po mban konferencë për media.

Konferenca po mbahet në selinë qendrore e PDK-së në Prishtinë.

PDK është në balotazh në Prizren, Vushtrri, Mitrovicë, Dragash, Kaçanik, Shtime, Ferizaj, Rahovec, Malishevë dhe Klinë./kp/

Kategoritë
LajmeVendiZgjedhjet Lokale 2017

Të ngjajshmet