Kivanc Tatlitug transformohet tërësisht, shokon fansat me pamjen e frikshme

Kivanc Tatlitug është padyshim një prej aktorëve më të dashur për publikun shqiptar, i njohur për rolet e famshme si ‘Mehmeti’ tek seriali turk ‘Gymysh’ apo ‘Xhesuri’ tek ‘Xhesuri dhe e bukura’.

Shumë i komentuar jo vetëm për punën, por edhe për pamjen e tij, Kivanc është cilësuar si një prej aktorëve më seksi dhe ndër më të preferuarit nga gjinia femërore. Mirëpo, një ndryshim i frikshëm në pamjen e Kivancit i ka shokuar të gjithë fansat e tij.Ai shfaqet tërësisht i transformuar, me flokët e prerë, sytë me rrathë të zinj dhe një pamje të vrazhdë. Mirëpo, ky ndryshim vjen si pasojë e përshtatjes së tij me rolin që pritet të ketë në produksionin e fundit kinematografik, i cili do të transmetohet në janar.

Kategoritë
FunTë ndryshme

Të ngjajshmet