Këto janë tri ndeshjet që zhvillohen në Superligën e Kosovës

Sot pritet të zhvillohen tri ndeshje interesante në kuadër së javës së pestë të Superligës së Kosovës.

Kampioni, Feronikeli synon t’i kthehet fitores ndaj Flamurtarit, pasi javën e kaluar humbën ndaj Dritës (1-0).

Vushtrria pas fitores ndaj Ferizajit, do të pres në ‘shtëpi’ Drenicën, e cila ka vetëm një fitore këtë sezon.

Ndërsa ndeshja tjetër do të zhvillohet mes Dukagjinit dhe Ferizajit, transmeton KosovaPress.

Të gjitha ndeshjet do të zhvillohen në ora, 16:00.

Kategoritë
Sport

Të ngjajshmet