Keqpërdor Instagramin e dikujt tjetër, arrestohet një femër

Policia e Kosovës ka arrestuar në Bradash të Podujevës një femër e cila në rrjetin social Instagram ka hapur një llogari duke publikuar fotografi dhe shkrime banale në emër të një femre tjetër.

E dyshuara pas intervistimit me vendimin e prokurorit, dërgohet në qendrën e mbajtjes.

Kategoritë
LajmeVendi

Të ngjajshmet