Kapelet e plazhit, modelet që duhet t’i keni me patjetër gjatë pushimeve (Foto)

Kapelet janë një “must have” për verën, të cilat nuk mund t’i lini kurrsesi për në momentin e fundit.

Jo vetëm në bregdet, ose për t’u mbrojtur nga dielli, por gjithashtu një aksesor për t’i dhënë një prekje elegante çdo look-u, kapelet vijnë këtë sezon në ngjyra dhe prerje nga më të ndryshmet.

Materialet vazhdojnë të jenë klasiket prej kashte, por nuk mungojnë detajet e qëndismave ose ornamentet prej dantelle.

Fotogaleria e mëposhtme është një oazë mrekullie dhe stili, prandaj mos nguroni ta shfletoni.

 

 

 

 

 

Kategoritë
Të ndryshme

Të ngjajshmet