Juventusi insiston për Isco-n

Juventusi nuk heq dorë nga mesfushori i Realit të Madridit. Agjentët e Juventusit do të jenë në Madrid sot për të ndjekur derbin e qytetit midis Atleticos dhe Realit.

Lajmi është konfirmuar nga La Stampa teksa qëllimi kryesor për afrimin e Iscos është muaji qershor athherë kur hapet dhe merkato e verës.

Me ardhjen e Santiago Solarit te Los Blancos ylli spanjoll nuk ka luajtur pothuajse aspak duke qëndruar në stol. Vetë lojtari ka patur pakënaqësi dhe vera mund ta gjejë atë në Torino.

Kategoritë
Sport

Të ngjajshmet