Jennifer Lopez pozon për revistën Time

Jennifer Lopez është në mesin e njëqind personave më me ndikim në botë, sipas përzgjedhjes së revistës Time.

Siç shkruan Time, Jennifer është bërë aktorja e parë latine, e cila ka fituar më shumë se një milion dollarë për rol në film dhe është femra e parë që ka pasur albumin dhe singlin më të shitur në të njëjtën javë, transmeton KosovaPress.

Jennifer është paraqitur në ballinën e revistës Time veshur në rroba ngjyrë të bardhë. Fustani ka dekolte të thellë dhe krahas tij Jennifer ka lëshuar flokët e gjata me nuancë të ndritshme.

Kategoritë
FunTë ndryshme

Të ngjajshmet