Interi ofron 40 milion euro për Gundogan

Interi kërkon të përforcojë mesfushën për sezonin e ardhshëm.

Së fundmi ideja më e re për zikaltrit është lojtari i Manchester City-t Ikay Gundogan.

Gjermanit i skadon kontrata me qytetarët në qershor të vitit 2020 dhe nuk është i gatshëm të rinovojë.

Ndërkohë për ta lënë të lirë kampionët e Premier League kërkojnë reth 40 milionë euro.

Kategoritë
Sport

Të ngjajshmet