Ia kërkon 3 mijë euro që të mos ia rrënojë shtëpinë

Një person është arrestuar në Pejë, në dyshimin se e ka detyruar një tjetër që t’ia kërkojë 3 mijë euro në të kundërtën do të ia rrënojë shtëpinë.

I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, njofton Policia e Kosovës në raportin ditor.

Kategoritë
LajmeVendi

Të ngjajshmet