I thyhet karriga në transmetim të drejtpërdrejt, ja çfarë ndodh më pas… (Video)

Mazhar Barlas, ishte ftuar në një emision në kanalin GTV të Pakistanit i cili teksa ishte duke e komentuar një ngjarje përfundoi keq për dysheme.

Gazetarit 45-vjeçar, papritmas iu është thyer karriga duke bërë atë që të bie në dysheme, transmeton Gazeta e Re.

Pesha e tepërt dhe pozita e papërshtatshme, bëri që karriga të thyhet derisa ata ishin në transmetim të drejtpërdrejt.

Videoja e postuar më poshtë, tregon momentin dramatik:

Kategoritë
Të ndryshme

Të ngjajshmet